Szanowni Państwo,

chcąc podnieść jakość kontaktów pomiędzy przedszkolem a rodzicami oraz przepływ informacji Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie podpisało umowę z usługodawcą aplikacji KidsUp. Służy ona do kontaktu między przedszkolem/nauczycielami a rodzicami.

Zamieszczamy w niej dane takie jak imię i nazwisko dziecka oraz numery telefonu rodziców. Imiona i nazwiska widoczne są wyłącznie dla nauczycieli, a numery telefonów nie są widoczne dla nikogo, służą jedynie wysłaniu kodu do logowania i linku do pobrania aplikacji.

W aplikacji jest TABLICA, na której będą zamieszczane zdjęcia, krótkie komentarze oraz informacje od wychowawców dla rodziców danej grupy. Będą też ukazywać się ważne informacje od dyrekcji oraz Pani intendentki. Każdemu rodzicowi będzie wyświetlała się TABLICA tylko grupy jego dziecka.

W zakładce CZAT będzie można wysyłać indywidualne wiadomości (nauczyciel do rodzica, rodzic do nauczyciela). Pani intendentka będzie tu również przesyłać Państwu informacje dotyczące  płatności za przedszkole.

Aplikacja pozwoli nam podnieść jakość kontaktów oraz przepływ informacji. Jest prosta, bezpieczna (nie zamieszczamy tu danych wrażliwych) i jest zawsze pod ręką. Pozwoli nam też zrezygnować z  innych form komunikacji.